Три способи заробітку в інтернеті

Багато розглядали питання як кошти потрапляють в мережу інтернет, давайте розглянемо сторону оборотну — як же заробити ці засоби. В інтернеті є три кроки отримання коштів: це послуги, посередництво та інтернет реклама — всі інші методи їх органічний синтез. Самим давнім, і не менш прогресивним способом заробітку грошиків є — інтернет реклама, але вона просить великої кількості мотивованих гостей.

Тут ми можемо виділити парочку видів інтернет реклами.

Рівна інтернет реклама — це коли на сайті присутня контекстна або можлива банерна реклама, розташування такої реклами оплачується рекламодавцем, в цьому випадку оплачується і кількість показів, та кліки за переходи, або термін розміщення.

Посередницька інтернет реклама — це реклама маркетинговий спец-обслуговується блог представлений — AdSense, Yandex Директ, begun — тут оплата за кліки. Але як нам відомо у кожного сервісу свої як мінуси, так плюси, з цього і випливають і вимоги до майданчиків, так само для сайту з низькою відвідуваністю — Директ не підходить, модератори не пропустять.

Посередництво — це все те що продається, будь то ложка або книга, шарф або тазик, в принципі у кожного торговця знайдеться мережу дилерів, які отримають частину прибутку це від 10% до 30% від вдалої реалізації. Так звані партнерські програми які покликані якомога розширити дилерську мережу і звичайно ж рекламу продукту, ось бачите і знову ж реклама, вона скрізь через весь пост, ви отримаєте стільки скільки заробили, незалежно від того що ваше оголошення провисіло на сайті місяць або рік.

Що б реально заробляти, тут навіть не потрібен веб-сайт — також користуються послугами сервісу контекстної реклами — викид від 0% до 30%, професіонали можуть зняти і цілих 50% від витраченої суми. Реферальні програми — це сутність та ж сама, ви залучаєте користувача, рекламуєте сервіс ІМХО, і отримуєте свій відсоточок від зароблених ним коштів, існує практично всюди, від веб магазинів до біржових посилань ..

Послуги — кількість веб послуг обмежується вашою фантазією, фактично надання вашого блогу у вигляді маркетингової майданчика теж послуга.

Фріланс — давайте спробуємо одним словом позначити кілька визначень: інтернет розробка, копірайтинг, дизайн, СЕО просування сайту, створення полігонів, верстка, контент менеджмент і ще багато, багато купу всякої роботи за яку можна отримати кошти, не маючи веб-сайту. Набираєте в пошуку фріланс і підбираєте те, що вам підходить ближче всього.

Продаж статей і посилань — у вас є блог з солідними показниками ТІЦ або PR, з останнім важкувато, гугл вже давненько не оновлював свій рейтинг.Здесь працює ціла машина, тобто промисловість, рейтинг існує для виведення в топ того чи іншого запиту, веб-сайту, сателітікі друкують веб-сайти вагонами, збільшують характеристику і сейл, сейл, сейл – що значить продають.

Чим більше крутих веб-сайтів тим вищі заробітки, жирна прибутковість таких проектів впирається тільки в працю і працьовитість, пізнання, ну і звичайно ж в бабло, бабло, бабло — крутий рейтинг як розумієте сам не виростає, тут необхідні зусилля.