Сучасні безкоштовні CMS

Сучасні безкоштовні CMS значно полегшили життя людям, котрі хотіли мати свій сайт, проте не погоджувалися з розцінками, які їм диктували програмісти та дизайнери за розробку веб-ресурсу з нуля. Проте серед різномаїття сучасних безкоштовних систем управління контентом розробнику важливо вибрати саме той двигунець, який би якомога більше задовільняв вимоги веб-проекту, що створюється. Адже не існує поняття «найкращої системи» — кожна CMS має свої недоліки і свої переваги, кожна «заточена» під відповідний ресурс.

Отже, обирати потрібно виходячи з поставленої задачі, ретельно визначивши на який вид діяльності орієнтований сайт, а також враховуючи власні навички в програмуванні та знанні PHP, HTML. Так CMS Joomla з безліччю безкоштовних шаблонів дизайнів, а також простим інтерфейсом підійде для створення будь-якого корпоративного та інформаційного сайту навіть новачком в галузі програмування.

WordPress — проста у використанні, гнучка CMS, яка підходить для створення на її основі блогів. CMS Drupal орієнтована на більш досвідчених користувачів, яким в результаті потрібно отримати соціальну мережу, портал, інтернет-видання тощо з можливістю спільного керування контентом сайту багатьма користувачами. Що стосується вибору хостингу для сайтів на основі CMS, тут варто врахувати такі фактори як навантаження на проект (орієнтовна кількість відвідувачів ресурсу) та кількість сторінок на сайті.

Обирайте надійного хостера, не економте на послугах, аби не змарнувати докладені для створення веб-ресурсу зусилля. Використовуйте клієнтів хостингу як своєрідний показник успішності та надійності хостинг-компанії. Адже клієнт — найкращий цензор. Переконайтеся в цьому, відвідавши сторінку з відгуками користувачів хостингу UH.UA. Гарні відгуки свідчать про те, що компанія «Український хостинг» дійсно здатна забезпечити ту якість послуг, про яку впевнено проголошує.

Провайдер UH.UA пропонує пакети послуг, що ідеально підходять для розміщення сайтів на основі найбільш популярних на сьогодні двигунців. CMS-хостинг UH.UA відповідає усім системним вимогам до серверів. Сама компанія розвивається на ринку України з 2003 року та здобула репутації надійного хостера. Репутація провайдера передусім залежить від персоналу служби технічної підтримки.

Адже спілкуючись з персонал техпідтримки по телефону, чату або тікет-системі ви переконаєтеся в професійному рівні відповідей, які отримаєте на свої запити. У компанії шукають шляхи урізноманітнення послуг, що надаються. Так — при замовленні хостингу терміном на один рік, ви отримаєте можливість безкоштовного встановлення потрібної вам останньої стабільної версії CMS працівниками служби технічної підтримки. Різні сайти, різні CMS — один хостинг UH.UA!