Купуйте тільки надійний хостинг

Ваш хостинг — це ваш вибір. І ви обов’язково знайдете місце на сервері для свого сайту. Але будьте далекоглядними і ще на этапі вибору намагайтеся макисмально зрозуміти, чи все в обраній компанії відповідає якісній та надійній дійсності, як того хотілося б і чи варто розміщати саме тут свій веб-ресурс.

Адже якщо техпідтримка або ж персонал відділу продажів не дав відповіді на поставлені запитання, дав неповні чи неграмотні відповіді, або ж навіть нахамив вам з самого початку — чи не буде так само, а то й ще гірше і в подальшому? Чи нададуть вам право керувати вашим доменом, зареєструвавши його саме на вас, а не на свою організацію? Чи не примусять платити додаткові платежі, про які йшлося в договорі оферти на сайті дрібним шрифтом в самому кінці?
Шкода, але подібні моменти відкриваються тоді, коли вже несила терпіти нестабільну роботу сайту і доводиться змінювати хостинг-провайдера, а часто й реєстратора своїх доменів.

Якщо ви започаткували свою справу і для вашого проекту потрібно зареєструвати доменне ім’я, купити хостинг, навіть розробити дизайн вашого сайту, сміливо звертайтеся в компанію хостинг-провайтер «Український хостинг». З чим асоціюється хостинг UH.UA? Насамперед це надійність та обгрунтована ціна. Ви можете переконатися в цьому, прочитавши відгуки клієнтів компанії.

Послуги провайдера включають в себе PHP-хостинг з підтримкою MySQL на платформі Unix, Windows-хостинг для сайтів, створених за допомогою ASP/ASP.NET технології з підтримкою MS SQL. Якщо ж для вашого проекту знадобиться віртуальний виділений сервер VPS, майте на увазі — вам нададуть його на три дні безкоштовно для тестування, аби ви змогли оцінити продуктивність системи, роботу мережі, заміри PING, переконатися у сумісності програмного забезпечення перед тим, як сплачувати кошти за весь тариф. Якщо вам дійсно потрібно вирішувати специфічні завдання, де потрібен повний доступ (root-доступ) до сервера та низка інших важливих вимог, обирайте VPS від UH.UA. Важливий нюанс — VPS-хостинг потребує від людини знань в системному адмініструванні серверів.

Також UH.UA надає послуги оренди серверів, супутні послуги для бізнесу та IT-рішення. «Український хостинг» ще й акредитований реєстратор доменних імен, на офіційному сайті ви маєте можливість перевірити на занятість та зареєструвати домен в усіх українських ua-зонах та основних міжнародних зонах.